Jaunumi

SIA “Infotrust” un UAB “Day Q” apvienojas, izveidojot vienu no lielākajām biznesa datu analītikas kompānijām Baltijas valstīs.

Māris Svilāns, “Infotrust” vadītājs Latvijā: ““Infotrust” darbība bija orientēta uz datu pārvaldības kompetencēm, bet spēku apvienošana ar “Day Q” komandu, kuras stiprās puses ir datu vizualizācija un analītika, rada jaunas iespējas gan esošajiem, gan topošajiem klientiem.”

Apskatīt paziņojumu presei>>

 

No 2022. gada janvāra beigām aicinām apmeklēt uzņēmuma jauno mājaslapu šeit. Tā tiks pastāvīgi papildināta ar jaunumiem par tehnoloģijām, analītikas pasākumiem, sertificētām apmācībām un daudz ko citu.

Informatīvo paziņojumu par Day Q, UAB un Infotrust, SIA apvienošanos lasiet šeit.

Lasīt vairāk >>

Bezmaksas SAP meistarklase iesācējiem “Izveido savu pirmo BI stāstu un prognozējošo modeli ar SAP Analytics Cloud” notiks 2022.gada 7.septembris  9:00 – 12:00 (tiešsaistē)  

Reģistrācija>>

Sadarbībā ar Qlik 2022. gada 24. augusts 09:30 – 13:00 notiks bezmaksas meistarklase “Izmēģini Qlik Sense: kā izveidot savu pirmo aplikāciju” (tiešsaistē vai tiešraidē)

Reģistrācija>>

Tikko kā iznācis svaigākais Qlik atjauninājums. Piedāvājam īsumā iepazīties ar jaunumiem šajā versijā. Kā gaidītāko jaunumu izcelsim ērtāku Master item bibliotēkas elementu rediģēšanu, jo tas tiešām paātrinās aplikāciju izstrādātāja darbu. Ļoti iepriecina arī papildu x ass vērtību izkārtojuma veids, jo garu dimensiju nosaukumi prasa daudz papildu vietas, kuru lietderīgāk izmantot datu attēlošanai.
 

Lasīt vairāk >>

Mēs jau esam pieraduši, ka katra jauna Qlik® versija kļūst arvien ērtāka lietotājiem un ļauj atspoguļot svarīgākos datus uzskatāmāk. Qlik® speciālistu komanda ātrāk reaģē uz klientu vajadzībām un atbilstoši atjaunina Qlik® produktus. Mūsu komanda ar nepacietību gaida katru atjauninājumu, lai uzzinātu, kuri no lietotājiem būtiskiem funkcionalitātes uzlabojumiem tiks ieviesti šoreiz.
 

Lasīt vairāk >>

Qlik®  pārņem NodeGraph, lai papildinātu savus visaptverošos analītiskos risinājumus ar interaktīvu datu apstrādes/plūsmas kartējumu un veicinātu izskaidrojamību/izsekojamību BI risinājumos. 
 
Tādējādi turpinot realizēt Qlik®  vīziju – “Aktivā inteliģence” ar pilnīgu datu dzīves cikla pārraudzību, uzticamību un datos balstītiem lēmumiem.
 

Lasīt vairāk >>

Happening for the 4th time in a row, this time Qlik Meetup will take place on October 6th.

Together with our guest speakers Maris Svilans and Krisjanis Berzs we will have a deep dive into geospatial analytics to get insights into how geodata can be used in your company.

Recorded event video>>

On-demand

SAP Analytics Day 2021: online from Riga to the Baltics 

Hear our guest speakers from Belgium, Germany, UK, and France sharing news & insights on SAP solutions.

Recorded: Sep 22, 2021

Visit the event page, register and we will send you a recorded video and presentations>>


Infotrust vadītājs Māris Svilāns:

Kibersmadzenes – kā automatizēt radošo domāšanu mūsdienīgā uzņēmuma pārvaldībā?

BiSmart konferencē “Gudrais uzņēmums 2021”

Skatieties šeit>>

Expert session: building cost allocation models to gain insights about profitability of products and services

SAP Profitability and Performance Management  solution: demo.  Domas Voroneckas, Infotrust SIA, SAP partner in Latvia

Typical use cases by industries: Retail, Telco, Financial Services, Sustainability. Markus Vogel, Associate Director, MSG, SAP SolEx Partner from German

Watch here

Qlik Baltics Online: from now to the next (on-demand webinar, 2 hours)

The 1st #QlikBaltics 🇱🇹🇱🇻🇪🇪event on Qlik news&insights – watch here on-demand!

Hosted by: Day Q, Qlik Master Reseller partner for the Baltics region.

Date recorded: March 24, 2021

VIRTUĀLAJĀ KARJERAS DIENĀ

RTU AICINA PIEDALĪTIES VIRTUĀLAJĀ KARJERAS DIENĀ.

Tiekamies pie mums INFOTRUST virtuālajā stendā: 

4. marts,12:30.

Kļūsti par datu praktizētāju pie mums viena gada laikā: pievienojies mūsu komandai! 

Lasīt par mums.

The Best SAP Partner 2018

20.04.2019

SAP Latvija ir piešķīrusi Infotrust 2018.gada labākā SAP partnera balvu.

Mēs esam pagodināti par šo apbalvojumu un pateicamies mūsu klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem.
SAP novērtējums stiprina mūsu apņēmību palīdzēt klientiem efektīvāk izmantot datus, lai iegūtu nepieciešamās zināšanas gudrāku lēmumu pieņemšanai.

Seminārs “No datiem uz veselības aprūpes vadību”

27.03.2019

2019.gada 27.martā vairāk kā 50 veselības aprūpes nozares profesionāļi apmeklēja semināru, lai gūtu ieskatu kā organizācijas rīcībā esošos datus pārvērst vērtībā un efektīvi lietot organizācijas attīstībai.

Dienas plāns:
13:30 – 13:40 Pasākuma atklāšana (Māris Svilāns, CEO, Infotrust)
13:40 – 14:00 Faktisko izmaksu uzskaite kā priekšnosacījums kvalitatīvai un pieejamai valsts medicīnai (Edgars Labsvīrs, NVD Direktora vietnieks veselības aprūpes administrēšanas jautājumos)
14:00 – 14:40 Datu apstrādes un analīzes tehnoloģijas veselības aprūpē – globālā pieredze un tās pielietojums Latvijā (Māris Svilāns, Infotrust CEO)
15:00 – 15:30 Pašizmaksas aprēķins Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā – no teorijas praksē (Modris Dzenītis, BKUS Ekonomikas daļas vadītājs)
15:30 – 16:00 Datu analīzes piemēri Latvijas ārstniecības iestādēs (Oļegs Lukša, Infotrust vadošais konsultants)