Jaunumi

SIA “Infotrust” un UAB “Day Q” apvienojas, izveidojot vienu no lielākajām biznesa datu analītikas kompānijām Baltijas valstīs.

Māris Svilāns, “Infotrust” vadītājs Latvijā: ““Infotrust” darbība bija orientēta uz datu pārvaldības kompetencēm, bet spēku apvienošana ar “Day Q” komandu, kuras stiprās puses ir datu vizualizācija un analītika, rada jaunas iespējas gan esošajiem, gan topošajiem klientiem.”

Apskatīt paziņojumu presei>>

 

Tikko kā iznācis svaigākais Qlik atjauninājums. Piedāvājam īsumā iepazīties ar jaunumiem šajā versijā. Kā gaidītāko jaunumu izcelsim ērtāku Master item bibliotēkas elementu rediģēšanu, jo tas tiešām paātrinās aplikāciju izstrādātāja darbu. Ļoti iepriecina arī papildu x ass vērtību izkārtojuma veids, jo garu dimensiju nosaukumi prasa daudz papildu vietas, kuru lietderīgāk izmantot datu attēlošanai.
 

Lasīt vairāk >>

Mēs jau esam pieraduši, ka katra jauna Qlik® versija kļūst arvien ērtāka lietotājiem un ļauj atspoguļot svarīgākos datus uzskatāmāk. Qlik® speciālistu komanda ātrāk reaģē uz klientu vajadzībām un atbilstoši atjaunina Qlik® produktus. Mūsu komanda ar nepacietību gaida katru atjauninājumu, lai uzzinātu, kuri no lietotājiem būtiskiem funkcionalitātes uzlabojumiem tiks ieviesti šoreiz.
 

Lasīt vairāk >>

Qlik®  pārņem NodeGraph, lai papildinātu savus visaptverošos analītiskos risinājumus ar interaktīvu datu apstrādes/plūsmas kartējumu un veicinātu izskaidrojamību/izsekojamību BI risinājumos. 
 
Tādējādi turpinot realizēt Qlik®  vīziju – “Aktivā inteliģence” ar pilnīgu datu dzīves cikla pārraudzību, uzticamību un datos balstītiem lēmumiem.
 

Lasīt vairāk >>

Bezmaksas SAP meistarklase iesācējiem “Izveido savu pirmo BI stāstu un prognozējošo modeli ar SAP Analytics Cloud” notiks 2021.gada 15.decembrī 9:00 – 12:00

Reģistrācija 

Sadarbībā ar Qlik 2021.gada 8. decembrī 09:30 – 13:00 notiks bezmaksas meistarklase “Izmēģini Qlik Sense: kā izveidot savu pirmo aplikāciju” (tiešsaistē).

Reģistrācija>>

Bezmaksas SAP meistarklase iesācējiem “Izveido savu pirmo BI stāstu un prognozējošo modeli ar SAP Analytics Cloud” notiks 2021.gada 12.oktobrī 9:00 – 12:00

Reģistrācija 

Happening for the 4th time in a row, this time Qlik Meetup will take place on October 6th.

Together with our guest speakers Maris Svilans and Krisjanis Berzs we will have a deep dive into geospatial analytics to get insights into how geodata can be used in your company.

Recorded event video>>

Sadarbībā ar Qlik 2021.gada 29.septembrī 09:30 – 13:00 notiks bezmaksas meistarklase “Izmēģini Qlik Sense: kā izveidot savu pirmo aplikāciju” (tiešsaistē).

Reģistrācija 

On-demand

SAP Analytics Day 2021: online from Riga to the Baltics 

Hear our guest speakers from Belgium, Germany, UK, and France sharing news & insights on SAP solutions.

Recorded: Sep 22, 2021

Visit the event page, register and we will send you a recorded video and presentations>>


Sadarbībā ar Qlik 2021.gada 19.augustā 09:30 – 13:00 notiks bezmaksas meistarklase “Izmēģini Qlik Sense: kā izveidot savu pirmo aplikāciju” (tiešsaistē).

Reģistrācija 

Infotrust vadītājs Māris Svilāns:

Kibersmadzenes – kā automatizēt radošo domāšanu mūsdienīgā uzņēmuma pārvaldībā?

BiSmart konferencē “Gudrais uzņēmums 2021”

Skatieties šeit>>

Expert session: building cost allocation models to gain insights about profitability of products and services

SAP Profitability and Performance Management  solution: demo.  Domas Voroneckas, Infotrust SIA, SAP partner in Latvia

Typical use cases by industries: Retail, Telco, Financial Services, Sustainability. Markus Vogel, Associate Director, MSG, SAP SolEx Partner from German

Watch here

Qlik Baltics Online: from now to the next (on-demand webinar, 2 hours)

The 1st #QlikBaltics 🇱🇹🇱🇻🇪🇪event on Qlik news&insights – watch here on-demand!

Hosted by: Day Q, Qlik Master Reseller partner for the Baltics region.

Date recorded: March 24, 2021

VIRTUĀLAJĀ KARJERAS DIENĀ

RTU AICINA PIEDALĪTIES VIRTUĀLAJĀ KARJERAS DIENĀ.

Tiekamies pie mums INFOTRUST virtuālajā stendā: 

4. marts,12:30.

Kļūsti par datu praktizētāju pie mums viena gada laikā: pievienojies mūsu komandai! 

Lasīt par mums.

SAP ANALYTICS DAY 2020

Norisinājās datu analītikai veltīts vebinārs “SAP Analytics Day 2020”

20.05.2020

20. maijā tiešsaistē šogad aizvadīts ikgadējais informatīvais un izglītojošais pasākums “SAP Analytics Day 2020”, pulcējot vairāk kā 200 dalībniekus. Pasākuma laikā pasaules vadošie datu eksperti pastāstīja, kādas iespējas un risinājumus piedāvā SAP jaunākie digitālie rīki, kā arī ikviens varēja iepazīties ar SAP klientu pieredzes stāstiem no privātā un sabiedriskā sektora un uzdot jautājumus ekspertiem.

SAP Latvia vadītājs Ainārs Bemberis: “Lielā klausītāju interese apliecina to, cik aktuāli ir mūsdienās meklēt efektīvākos digitālos risinājumus datu uzglabāšanai un analīzei. Tā kā pasākums norisinājās tiešsaistē, tad šogad “SAP Analytics Day 2020” pulcēja izcilākos pasaules datu ekspertus, kas iepazīstināja ar jaunākajiem SAP risinājumiem, iedvesmojot ikvienu, kas vēl tikai domā par digitālo transformāciju savā uzņēmumā vai iestādē, kā arī mudinot turpināt pilnveidot savas sistēmas tos, kuriem jau ir ieviesti dažādi digitālie datu uzglabāšanas un analītikas instrumenti.”

SAP biznesa attīstības eksperts Olivier Demeusy pastāstīja par to, kā apvienojot SAP Hana un IQ tehnoloģijas, radot modernu datu analītikas platformu:  “SAP Hana piedāvā arī plašas mākoņpakalpojumu iespējas. Atkarībā no vajadzības iespējams izvēlēties – SAP Analytics Cloud vai arī  SAP Data Warehouse Cloud”.

SAP viceprezidents risinājumu pārvaldībā papildinātās biznesa inteliģences (BI) jomā Iver van de Zand savu prezentāciju iesāka ar to, kas rada datu patieso vērtību:  “Tie ir paši dati, kvalitāte un  atbilstošs pielietojums. Taču, izmantojot visus trīs SAP risinājumus kopā: SAP Hana Cloud + SAP Data Warehouse Cloud + SAP Analytics Cloud, no datiem iespējams iegūt maksimālu vērtību un pielietojumu.” Eksperts arī uzsvēra, ka SAP šobrīd ir vienīgais uzņēmums, kas piedāvā end-to-end datu anlītikas risinājumus. Iepazīstinot tuvāk ar SAP Analytics Cloud, tika uzsvērts, ka tas apvieno trīs elementus – BI, mašīnmācīšanos un sadarbībā balstītu plānošanu, ļaujot veikt ātru, drošu, detalizētu end-to-end datu analīzi.

AR SAP BusinessObjects BI 4.3 tuvāk iepazīstināja SAP produktu vadības direktors Gregory Botticchio. SAP BusinessObjects BI 4.3 ir risinājums, kas sniedz jauninājumus trīs jomās: gatavība uzņēmējdarbībai, lietotāja pieredze un hibrīda izmantošana gan uzņēmuma datu centrā, gan mākoņrisinājumā. SAP BusinessObjects BI 4.3, salīdzinot ar iepriekšējo versiju, sniedz uzlabotu integrāciju starp SAP Business Objects BI un SAP Analytics Cloud. Risinājums nodrošina kvalitatīvu lietotāja pieredzi, sniedzot modernākas risinājuma lietošanas iespējas, plašu funkciju paketi un citas iespējas, kas datu apstrādi padarīs lētāku, daudzveidīgāku un interesantāku. Gregory Botticchio uzsvēra, ka SAP BusinessObjects BI ir skaidra produkta attīstības nākotnes stratēģija un būs SAP Biznesa Inteliģences piedāvājums “on-premise” insalācijām.

SAP risinājumus izmanto tūkstošiem kompāniju visā pasaulē, un ar dažiem klientu pieredzes stāstiem tika iepazīstināts arī “SAP Analytics Day 2020”. “Infotrust” biznesa inteliģences konsultants Māris Svilāns tuvāk pastāstīja par bankas “Luminor” pieredzi:  “Bankā, kuras klientu loks sasniedz vienu miljonu, ir būtiska precīza izmaksu attiecināšana līdz ikvienam bankas pakalpojumam un produktam. SAP HANA balstīts Activity Based Costing risinājums ļauj Luminor bankas biznesam iegūt atbildes par produktu un klientu ienesību.”

Ar vēl vienu klientu pieredzes stāstu iepazīstināja Somijas uzņēmuma “Vaisala” vecākā attīstības vadītāja Marika Kemppainen. Viņa tuvāk pastāstīja par to, kā ar Latvijas SAP partnera  “Scandic Fusion” atbalstu “Vaisala” plānošanas   jomā veiksmīgi uzsākusi izmanto SAP Analytics Cloud. Marika uzsvēra, ka pirms SAP ieviešanas plānošanas process bija balstīts 10 gadu laikā veidotā MS Excel risinājumā, kurš bija sarežģīts un laikietilpīgs. Kā lielākie ieguvumus šī risinājuma izmantošanā tiek minēta datu drošība, plaša datu vizualizācija, plānošanas efektivitāte, ātrums un ar šo saraksts vēl nebeidzas.

Līdztekus šiem ekspertiem ar savu viedokli dalījās arī jomas speciālisti no Latvijas – SAP Latvia vadītājs Ainārs Bemberis, Raivis Blaumanis no ScandicFucion, ka arī publiskās runas treneris Oskars Priede.

The Best SAP Partner 2018

20.04.2019

SAP Latvija ir piešķīrusi Infotrust 2018.gada labākā SAP partnera balvu.

Mēs esam pagodināti par šo apbalvojumu un pateicamies mūsu klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem.
SAP novērtējums stiprina mūsu apņēmību palīdzēt klientiem efektīvāk izmantot datus, lai iegūtu nepieciešamās zināšanas gudrāku lēmumu pieņemšanai.

Seminārs “No datiem uz veselības aprūpes vadību”

27.03.2019

2019.gada 27.martā vairāk kā 50 veselības aprūpes nozares profesionāļi apmeklēja semināru, lai gūtu ieskatu kā organizācijas rīcībā esošos datus pārvērst vērtībā un efektīvi lietot organizācijas attīstībai.

Dienas plāns:
13:30 – 13:40 Pasākuma atklāšana (Māris Svilāns, CEO, Infotrust)
13:40 – 14:00 Faktisko izmaksu uzskaite kā priekšnosacījums kvalitatīvai un pieejamai valsts medicīnai (Edgars Labsvīrs, NVD Direktora vietnieks veselības aprūpes administrēšanas jautājumos)
14:00 – 14:40 Datu apstrādes un analīzes tehnoloģijas veselības aprūpē – globālā pieredze un tās pielietojums Latvijā (Māris Svilāns, Infotrust CEO)
15:00 – 15:30 Pašizmaksas aprēķins Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā – no teorijas praksē (Modris Dzenītis, BKUS Ekonomikas daļas vadītājs)
15:30 – 16:00 Datu analīzes piemēri Latvijas ārstniecības iestādēs (Oļegs Lukša, Infotrust vadošais konsultants)