Datu noliktavas arhitektūra

Balstoties uz iepriekšējo pieredzi datu noliktavu izstrādē, esam izstrādājuši datu noliktavu arhitektūru un izstrādes ietvaru. Tas palīdz noteikt sākotnējos principus DWH modeļa ieviešanai organizācijā.

Datu integrācijas procesa ietvaros mēs piedāvājam jau definētu arhitektūru, kas nodrošina ilgtermiņa pārredzamību un kontroli pār datu plūsmu. Esam pieredzējuši, ka skaidras datu plūsmas un atkarības ieviešana ievērojami palielina datu pieejamību un jaunas informācijas integrācijas efektivitāti (samazina sarežģītību un resursus).
Arhitektūra nodrošina vēsturisko sistēmu un aktuālo datu integrāciju. Ilgtermiņā ir iespējams izveidot reālā laika datu replicēšanu un ielādēšanai, taču sākotnēji organizācijai palīdzam izstrādāt sākotnējos standartus datu plūsmu kontrolei.

Šāda labi definēta un saprotama arhitektūra organizācijā un standartu ievērošana ļauj ilgtermiņā attīstīt uzņēmuma datu noliktavu, pamatojoties uz vienkāršiem un pārredzamiem principiem.

Šī pieeja novērš arvien lielāku sarežģītību un atkarību no avotu sistēmām, ko papildina vēsturiskie dati vai citas sistēmas. Tas ļauj integrēt un attīstīt nākotnes sistēmas un izmaiņas, būtiski nepalielinot sarežģītību un resursu izmantošanu.

Citi pakalpojumi

Biznesa inteliģences risinājumu izstrāde

Lai BI risinājums sniegtu vērtību organizācijai, mēs cenšamies izprast klientu mērķus un piedāvājam efektīvākās pieejas to sasniegšanai.